We’re always searching for amazing people to join our team. Take a look at our current openings.

Arrow point to down

Jogi és Építésügyi Hatósági Project Manager

Akit keresünk
  • Senior és junior projekt manager
  • munkaviszony vagy egyéni vállalkozói jogviszony keretében történő
  • 8 órás foglalkoztatásra
  • a következő munkaköri feladatok ellátására:
    hatósági eljárások teljeskörű menedzselése, hatósági kapcsolattartás, hatósági tárgyalások lefolytatása, közreműködés és szakmai támogatás nyújtása az egyes engedélyeztetési eljárásokban (pl.: építésügyi-, környezetvédelmi-, műszaki biztonsági-, vízjogi-, úthatósági-, működési-, eltérési engedélyezési eljárások), hatósági szemlék és ellenőrzések szervezése és lebonyolítása, átvilágítások elvégzése, státuszjelentések készítése, jogszabályi környezet elemzése, stratégiák és koncepciók kidolgozása, ütemtervek készítése, koordinációs feladatok ellátása, technikai jellegű beadvány- és okiratszerkesztések, kérelmek, nyilatkozatok, állásfoglaláskérések összeállítása.
Amit kínálunk
  • Versenyképes díjazás
  • Munkavégzés egy szakmailag elismert építésügyi szakjogi tanácsadó iroda keretei között
  • Egyedileg fejlesztett know-how, piacképes szaktudás átadása
  • Kiemelt nemzetgazdasági beruházásokban és magyar/nemzetközi nagyberuházásokban való részvétel a legnagyobb ingatlanpiaci szereplőkkel
  • Különleges szakmai feladatok, az alkotás öröme
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet, kiváló csapatszellem
Képesítési elvárások
  • Felsőfokú jogi vagy műszaki végzettség
  • Ügyvédi irodai vagy építéshatósági vagy ingatlanfejlesztési gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, magabiztos nyelvhasználat szóban és írásban
  • Microsoft Office alkalmazásokban való jártasság
Személyi képességek
  • Proaktív feladatkezelés, projekt management szemlélet
  • Megoldáscentrikus gondolkodás, önálló munkavégzés és felelősségvállalás képessége
Előny
  • Projekt manager képesítés
  • MS Project és egyéb projekt management alkalmazások ismerete
  • Jogosítvány, saját használatú autó
  • Pályázatát angol nyelven, a fizetési igény megjelölésével várjuk!